Mužský bod G: jak jej najít a správně stimulovat

Dívka může stimulovat mužský bod G pomocí sexuální hračky

Mnoho z nás dobře ví, kde se zóna potěšení u žen nachází a jak ji ovlivnit. Ne každý však ví o mužské fyziologii. . . Najít bod G u mužů je jednodušší, než si dokážete představit. Jaké praktiky ji pomohou stimulovat?

U mužů existují dva typy orgasmu: první nastává při stimulaci pohlavního orgánu, druhý je jasnější a silnější, o čemž ne každý ví. Hovoříme o stimulaci prostaty, což je erotogenní zóna s mnoha nervovými zakončeními. Hlavní věc je naučit se správně zacházet s tímto orgánem.

Pro muže je velmi důležité pečovat o genitourinární systém, je zodpovědný za zdraví silnějšího pohlaví. Pokud ji zanedbáte, může dojít k impotenci, neplodnosti a inkontinenci moči.

Nejčastějším onemocněním je prostatitida. Ale pokud víte, jak stimulovat prostatu, můžete se vyhnout zánětlivému procesu.

Prostata: o jaký orgán se jedná?

Prostata se nachází pod močovým měchýřem na začátku močové trubice za stydkou kostí. Má obrovskou roli v sexuální, reprodukční funkci a při pomočování. Za prvé, prostata produkuje tekutinu, která činí spermie vodnatými a pohyblivými. Když si prostudujete téma, jak stimulovat mužskou prostatu, můžete ji pomoci zbavit se přebytečné tekutiny a zlepšit erekci.

Prostata je považována za mužský bod G

Říká se mu také druhé mužské srdce. Partner se uvolní ze stimulace bodu G, což udržuje jeho erekci.

Proč potřebujete stimulovat prostatu?

K čemu je tedy masáž potřebná:

  • Pro zlepšení krevního oběhu v pánevních orgánech a krevní oběh v prostatě;
  • odstranění kongesce, snížení otoku v důsledku akumulace tekutin, zmírnění příznaků prostatitidy, pro její léčbu a prevenci;
  • posílení svalů prostaty;
  • posílení erekce a zvýšení potence, sexuální touhy;
  • urychlení pronikání léků do žlázy.

Jak na masáž prostaty?

Doporučujeme, abyste se nejprve poradili se svým lékařem a podívali se na videa, jak na to. Proces může vašemu vyvolenému způsobit nepohodlí a bolest, proto se snažte s tímto orgánem zacházet opatrně a obratně.

Diskutujte o podrobnostech

Než se pustíte do práce, zeptejte se partnera na jeho touhy a preference. Pokud má infekce, zánětlivé procesy, potíže s močením, praskliny v řitním otvoru a tak dále, průnik do této oblasti nelze provést!

Připravit se

Je velmi důležité dodržovat hygienické požadavky. V tomto případě je nejdůležitější čistota rukou, protože masáž nejčastěji zahrnuje vložení prstu do řitního otvoru.

Dostaňte se s partnerem do romantické nálady. Dejte si společnou sprchu a během toho si navzájem dopřejte lehkou intimní masáž.

Buďte jednodušší

Udělejte tento proces snadný a uvolněný. Svůj plán můžete realizovat vsedě na kolenou nebo na boku, nejlépe na pravé straně. Kolena by měla být umístěna blíže k žaludku. V této poloze je nejjednodušší uvolnit požadovanou oblast. Oblast kolem konečníku můžete masírovat nebo se ho dotýkat jazykem. Použij svou představivost.

Použijte lubrikant

Dotyk se suchými prsty může vašemu vyvolenému způsobit bolest. Může dojít i ke zranění. Proto je lepší koupit mazivo předem. Krém nebo vazelína nepřicházejí v úvahu, protože mohou způsobit alergickou reakci.

Vyzkoušejte různé pohyby

Aby z masáže prostaty došlo k orgasmu, musíte velmi jemně ovlivnit určité místo. Pokud je muž proti průniku, přejeďte mu prstem po hrázi ve směru od šourku k řitnímu otvoru.

Pokud je váš prst uvnitř, provádějte krouživé pohyby tam a zpět s různým tlakem. Nezapomínejte na jeho varlata a penis, jemně je zmáčkněte volnou rukou.

Použijte vibrátor

Pro stimulaci prostaty existují sexuální hračky vyrobené z latexu, silikonu a lékařského plastu. Jsou bezpečné. Je však důležité, aby mazivo bylo kompatibilní s materiály.

Doporučujeme masáž nepřehánět a dělat si několikadenní přestávky.