Návod k použití Potencialex

Navzdory přírodnímu složení a rostlinným složkám by měl být lék používán přísně podle pokynů, protože tobolky obsahují vysokou koncentraci účinných látek. Denní dávka Potencialex by neměla překročit 1000 mg.

Jak používat pro okamžité výsledky

Potencialex se musí zapíjet dostatečným množstvím vody

Pro rychlý výsledek je třeba užít 2 kapsle 15-20 minut před stykem. Účinné látky mají silný stimulační účinek, vyvolávají fyzické i psychické vzrušení, zvyšují produkci adrenalinu a testosteronu, což způsobuje stabilní erekci.

Jak používat při léčbě

Pokud jsou problémy s potencí, erekcí a ejakulací způsobeny patologiemi genitourinárního a reprodukčního systému, měli byste užívat dvě tobolky denně (ráno a večer) po dobu 30 dnů. Zároveň se nedoporučuje dělat přestávky v užívání, protože to sníží účinek léčby. Účinné látky kompozice mají kumulativní účinek a při dosažení určité koncentrace v těle je možné účinné zlepšení potence.

Jak používat k prevenci

Potencialex prokázal vysokou účinnost jako profylaktický prostředek pro prostatitidu a dysfunkce reprodukčního systému. Kapsle příznivě působí na varlata a prostatu, normalizují tvorbu testosteronu, posilují imunitní systém. Pro prevenci postačí jedna kapsle denně. To platí zejména při vysoké úrovni stresu, hromadící se fyzické únavě a emočním vyhoření.

Drogu zapijte čistou neperlivou vodou, minimálně 200 ml (jedna sklenice). Úplný kurz je měsíc, na prevenci stačí 14 dní. Dnes je Potencialex nejúčinnějším prostředkem pro zvýšení potence v České republice.

Indikace pro použití Potencialex

Kapsle Potencialex jsou určeny pro muže ve věku od 18 do 80 let, kteří mají potíže s erekcí, ejakulací nebo sníženým libidem. Lék nemá žádné vedlejší účinky, neovlivňuje koncentraci, motorickou koordinaci a schopnost řídit, proto jej lze užívat za jakýchkoli podmínek v kteroukoli denní dobu. Indikace pro použití:

  • impotence jakékoli etiologie;
  • snížená sexuální touha;
  • předčasná ejakulace;
  • nestabilní nebo krátkodobá erekce;
  • rychlá únavnost;
  • problémy s dosažením orgasmu;
  • vyhlazení pocitů sexuálního uspokojení;
  • psychické nepohodlí kvůli strachu z neúspěšného pohlavního styku.

Kontraindikace

Nedoporučuje se pro individuální nesnášenlivost ke složkám kompozice. Kromě toho by se tento lék neměl užívat do 18 let, než musí projít pubertou.